Starší dorastenci vyhrali v Podbrezovej gólom z 90. minúty

Spartak U19:

Takáč - Štrba (C), Kiss, Juriš, Jašúrek - Mihálik, Bros, Zolvík - Lauko (87. Drobný), Martinka (81. Neštrák), Sviatko (89. Baláž)

Gól: 90. Mihálik
Polčas: 0:0

Starší dorastenci nastúpili na umelej tráve v Podbrezovej, časti Skalica proti domácemu celku. Až do 90. minúty bol stav 0:0. Do šance sa dostal Tomáš Mihálik, ktorý skóroval a naša U19tka si vezie z Podbrezovej tri body.

Stanislav Macek (tréner Spartaka U19): "Zápas výbornej úrovne. Hralo so počas celého duelu vo vysokom tempe. Hra sa prelievala z jednej strany na druhú. Obidva tímy chceli vyhrať, čomu zodpovedalo enormné nasadenie z obidvoch strán. My sme zápas zvládli dobre po taktickej stránke, keď sme nestratili počas celého zápasu organizáciu hry ako v defenzíve tak i v ofenzíve. Súper mal prvý polčas jednu príležitosť po rohovom kope. Na začiatku druhého polčasu sme nepremenili obrovskú šancu keď trojica Sviatko, Martinka a Mihalik nedopravili loptu prakticky do prázdnej brány. Mihálik si všetko vynahradil v 90 . minúte, keď po perfektnej prihrávke Baláža strelil pekny víťazný gól."