Spartak U19:

Takáč - Martinka, Štrba (C), Kiss, Jašúrek - Bros (26. Martinko), Lauko (70. Dráfi), Zolvík (76. Neštrák) - Bango, Nemček, Dubec

Trenčín U19:

Švajka - Kurín, Slávik, Beďatš (C), Brenkus, Viktory, Rechtorík, Halgoš (60. Santos), Chuhwak (60. Zajac), Rusnák (82. Špaček), Klemens

Góly: 25. a 44. Dubec - 21. Kurín, 33. Chuhwak ŽK: 55. Martinka, 77. Neštrák, 80. Nemček - 80. Kurín
Polčas: 2:2

Stanislav Macek (tréner Spartaka U19): "Ofenzívny zápas z obidvoch strán, kde sa mužstvá snažili o kombinačný futbal. Súper išiel do vedenia v 25. minúte z pokutového kopu. My sme v 25. minúte vyrovnali Dubcom po chybe brankára hostí. Ihneď po vyrovnaní sme mali výbornú pasáž, kde sme nastrelili tyč a dva krát sme nedali z piatich metrov gól. Súper však odpovedal rýchlou akciou v 33. minúte a bolo 1-2. My sme znovu odpovedali aktivitou, ktorá nám priniesla vyrovnanie na konci polčasu Dubcom. Druhý polčas chceli obidve mužstva strhnúť víťazstvo na svoju stranu. Hralo sa hore dole. Súper pohrozil dvomi nebezpečnými strelami. My sme mali znovu dve obrovské príležitosti, keď jedna skončila na brvne a nájazd Dubca tesne vedľa. Chceli sme veľmi vyhrať, ale chlapcov chcem pochváliť za výkon. S úrovňou zápasu som spokojný."