Krajčírik (35. Kubišta) - Holub (C), Bobček (64. Hrdina), Kardoš, Dopater, Švec, Ťapaj, Filek (60. Luščík), Foťko, Kadik (73. Strmenský), Klačko

Spartak U17:

Miček - Prelovský, Polačik, Mesík, Galba - Mihálek, Babják (41. Mánik), Horvát (C),Kopšík (74. Baranovič) - Jirka (46. Petráš), Sopko (41. Tóth)

Góly: 3. a 12. Bobček, 8. Dopater, 72. Kadik
Polčas: 3:0

Libor Fašiang (tréner Spartaka U17): "Celý taktický zámer sa narušil už v tretej minúte zápasu, keď sme inkasovali prvý gól. Tri strely na našu bránu spoza šestnástky znamenali v pätnástej minúte vedenie domácich 3:0. Predchádzalo tomu podcenenie mikro situácií, priestorové postavenie a nedôsledné bránenie. Aj keď sme sa snažili streliť gól, naše útočné akcie stroskotávali na individuálnej činnosti, nepresnosti v útočných kombináciách, alebo v samotnom zakončení. Počas jarnej časti súťaže si v každom zápase vypracujeme dobré príležitosti na strelenie gólu ale nedarí sa nám v realizácii. Súperi nás poväčšine za každú chybu v defenzíve, vedia potrestať. Čoho dôkazom bol aj tento zápas."