Urminský – Pavlovčík, Gombala, Spasojevič, Jašúrek (78. Kollár) – Vangel (46. Malaševsky), Deket, Čeredničenko, Zolvík (46. Bogdanovski) – Lovás, Martinka (64. Bango)

Góly: 19. Vujoševič, 33. Vujoševič, 55. Janco, 80. Jakúbek

Žlté karty: 71. Spasojevič - 40. Čurik

Rozhodovali: Fehér - Kováč, Kukan

Diváci: 65

Polčas: 0:2

V 21. kole sa na jar juniorka Spartaka predstavila po prvý raz "doma" v Červeníku. Hráči však nestačili na Dubnicu.

Futbalisti Dubnice od úvodu preukázali svoju kvalitu a už v devätnástej minúte išli do vedenia. Gólovo sa presadil Vujoševič. Ten istý hráč potešil svoju lavičku i krátko po polhodine hry. Do kabín odchádzali spokojnejší hostia.

Po zmene strán urobil tréner Ekhardt dve zmeny, ale ani tie nepomohli zmeniť priebeh. Dubničania v 55. minúte zvýšili na 3:0 a bolo po stretnutí. Desať minút pred koncom uzavrel rezultát Jakúbek.

Najbližšie vycestujú juniori na pôdu Beluše. Súboj je na programe 8.4. od 15.30 hod.

OHLASY PO ZÁPASE

Vladimír Ekhardt (tréner FC Spartak juniori): "Dubnica je kvalitné, dlhodobo budované mužstvo. My v podstate každý týždeň budujeme tím. Musím uznať, že hostia vyhrali zaslúžene. Dnes boli lepší vo všetkých herných činnostiach. Hlavne v nasadení a osobných súbojoch. To bol dôvod, prečo sme prehrali."