FC Hlučín
Spartak juniori
1:2

Spartak juniori:

Urminský – Gombala, Marianovič, Kozák, Mizerák – Neštrák, Bango, Martinko, Vangel – Yilmaz, Bogdanovski

Striedali:

Takáč – Pavlovčík, Vantruba, Mrva

Góly: Bogdanovski, Pavlovčík
Polčas: 1:0

V druhom prípravnom zápase sa spartakovci predstavili na pôde českého treťoligistu Hlučína. Súboj v porovnaní s prvým vyzeral úplne inak a juniorka si v novom zložení pripísala prvé víťazstvo. V jej drese naskočil do stretnutia okrem Bogdanovskeho aj Kubilay Yilmaz, ktorý sa dostáva po zranení do zápasového rytmu.

Juniorku najbližšie čaká v stredu tretí prípravný duel. Od 17.00 hod nastúpi v Rohožníku proti domácim. Generálku pred novou sezónou odohrajú 23.7. na ihrisku trnavskej Lokomotívy. Súboj proti Nededu má výkop o 10.00 hod.


OHLASY PO ZÁPASE

Vladimár Ekhardt (tréner Spartak juniori): "Samozrejme, na Morave to už bolo o niečom inom. Hra spĺňala trochu parametre, na ktorých by sme sa chceli pohybovať počas ostrej sezóny. Boli tam chyby, ale prevládalo viac futbalových vecí. Súper zvolil agresívny štýl hry, s ktorým sme sa úvodných 15 až 20 minút nevedeli vyrovnať. Z toho plynul aj rýchly inkasovaný gól. Postupom času sme však dokázali domácim vzdorovať a v priebehu druhého dejstva prevziať iniciatívu, vďaka čomu sa nám podarilo otočiť nepriaznivý vývoj. Vypracovali sme si ďalšie príležitosti, ktoré zostali nevyužité. Napriek tomu sme vyhrali."

aktuálne na spartak.sk