Leško – Jarmillo Herrera, Minárik, Ďuratný, Letič, Klec (83. Václavík), Krela (61. Michlík), Káčer, Vallo, Haskič, Mandiangu

Spartak juniori:

Vantruba – Gombala, Dzíbela, Tóth, Janso, Tomovič, Mihálik (64. Gojkovič), Richnák, B. Bališ, Paukner (74. Dubec), E. Ujlaky (51. Traore)

Góly: 44. Haskič, 48. Krela, 63. a 67. Mandiangu – 64. Richnák, 75. Traore
Polčas: 1:0

Gólovo atraktívny zápas pre diváka zvládla lepšie Žilina, ktorá išla do vedenia minútu pred koncom úvodného dejstva. Presadil sa Haskič. Juniorom nevyšiel vstup do druhého polčasu, v 48. minúte prehrávali po góle Krelu 0:2. Po hodine hry zvýšil na rozdiel troch gólov Mandiangu. O minútu neskôr sa síce Richnákovi podarilo znížiť, ale na body to nestačilo. V 67. minúte pridal svoj druhý gól v zápase Mandianga. Gólovú bodku za stretnutím dal päťnásť minút pred koncom striedajúci Traore.

Juniorka sa najbližšie predstaví v nedeľu od 17.00 hod v Seredi.

Marián Šarmír (tréner Spartak juniori): "doplníme neskôr..."