Diskusné fórum


Téma: Podbrezova

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
Ak som napísal 1marian1 na jeho príspevok OK, tak Tebe patrí 10xOK.Súhlasím čo si napísal o nás.Ku tým chorálom, ide ma jebnú.. Tá banda,nielenže bez hanby ukradne to čo je naše,ale úplne to dohovädí.


Bol som v Trenčíne na DAC. V prvej minúte nedali domáci čistú šancu a potom im to išlo ťažko.
Keď naši uskáču Jangu a poradia si s rýchlikom Gongom na pravej strane, verím, že môžeme vyhrať. Podľa mňa, Trenčín na záverečný tlak nemal síl. A tiež trenčianska obrana má svoje okienka a hlavne Kleščík je hrateľný. Teším sa na sobotu.


Je my smutno, keď počujem ako hocijaká zberba spieva bez hanby naše chorale. Ale to len preto,že náš už dlho nepočuli spievať na ich štadiónoch.Aj v Podbrezovej bolo vidno,ako ľahko sa búra,ale ako ťažko sa veci vracajú do normálu.
Treneri chcú, hráči sa snažia a my čo?
Každý jeden fanúšik je teraz potrebný, bez ohľadu kto a čo napísal na tejto diskusii.
Nechodime na Poora ale na Spartak.


Pipestone,
veľmi pekne si to napísal.

My nechodíme na Póora, ale na Spartak.

Tvoje slová by si mal každý, kto to myslí so Spartakom úprimne, prečítať.


29.07.2017, 16:49
Aj mne sa prve dva zapasy celkom pacili. Snad to vydrzi aj dalej. Trencin nas preveri a preto verim, ze nas bude na stadione viac ako na MI a snad otvoria aj severnu tribunu... Pehlivan podla p. Ondrejku je lahko zraneny.


Radosť z víťazstva zahnala únavu z cestovania. Stálo to zato, vidieť na vlastné oči našich hráčov.
Tak sa hrá a bojuje za ST. Nebudú sa rodiť žiadne ľahké víťazstvá. Oproti minulej sezóne je ale vidieť veľkú zmenu k lepšiemu. Súhlasím s tým, že až zápas doma s Trenčínom povie ako na tom sme.
1Marian1 to, čo si napísal je úplne OK.


Plný bodový zisk teší, ale prehnaný optimizmus nie je na mieste, boli to dve tesné výhry nad Michalovcami a Podbrezovou, čo sú podpriemerné mužstvá.Vie niekto čo je s Pehlivanom ? Nebol ani na súpiske, čakám info z oficiálneho zdroja, p. Ondrejka mlčí...


29.07.2017, 10:13
3.body z podbrezovej dobry zaciatok skoda ze nas neprislo viac ,doma na trencin by to chcelo vacsiu podporu treba to naplnit a podporit hracov .


Pre Topvara,

chcem reagovat na Tvoj príspevok, teda len v tom prípade, ak si môj priateľ z Topoľčian, ktorého som už dlho nevidel, pretože si bol pracovne v zahraničí a neviem, či si sa vrátil. Pokiaľ je za nicko topvar iný fanúšik, tak neber moje slová za relevantné.

Chcem povedať, že Tvoj príspevok po včerajšej výhre bol kontraproduktívny. Ja a mnoho mojich priateľov, aj tých, ktorí neprispievajú, len čítajú, alebo vôbec nechodia na stránku, sú už unavení z neustálych bojov a napádaní. Spartak je raz niekoho majetok a pokiaľ sa to nezmení, ťažko s tým pohnúť. Samozrejme, každý má právo protestovať a tiež aj bojkotovať, čo sa deje a tiež aj reagovať na dianie inak. My, od nás, sme reagovali tak, že sme si kúpili o dve permanentky viac, chodíme na všetky zápasy plné auto, či doma, či vonku a veríme v zdravý rozum. Veríme, že po rokoch sa veci pohnú správnym smerom a Spartak sa vráti tam, kam patrí a na tribúnach opäť zavládne radosť a nadšenie a spolupatričnosť.

Naozaj už bolo dosť takých príspevkov, ako si napísal Ty. Skúsme to ako pred tým, ako si išiel pracovať vonku. Vzájomnou komunikáciou, spoluprácou a v prípade úspechov spoločnou radosťou.

Tvoj priateľ Marián.


29.07.2017, 16:03
Marián: Smajlík Smajlík Smajlík Konečne rozumná reč,aj ja som z toho pindania na majiteľa už znechutený!


29.07.2017, 00:42
Dnes som ani nebol a ani nekukal. Som mimo SK. Spolieham sa len na reporty od kamosov. El Maestro buduje velmi dobry team. Tesim sa, ze budem pri tom Smajlík


28.07.2017, 22:03
Chlapi dakujem,vladko aj tebe davas velke peniazie do klubu dlhe roky,postavil si stadion krasny keby nebolo teba.....dakujem odid zo vztycenov hlavov


Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípradoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.

aktuálne na spartak.sk