Diskusné fórum


Téma: Nestor El Maestro

Neviem,je to posun vpred?Pozná niekto jeho kvality?Ja som o ňom počul len tak okrajovo?Nemohli sme skúsiť niečo zo Slovenska?

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
1 2 >
24.5.2017, 08:55
... nemám dobrý pocit s angažovaním trénera z Rakúska do Spartaka Trnava. Bude to stáť peniaze a myslím, že výsledok nebude taký, aký všetci v Trnave očakávajú. Podľa môjho názoru sa opäť vyhadzujú peniaze, ktoré by sa mohli investovať do nových hráčov, mládeže atď. Rozmýšľam - aby sa do 3 rokov dalo dohromady 18 - 20 hráčov a nechať ich 3 - 4 sezóny sa zohrať bez ohľadu na výsledky a získavať skúsenosti a potom sa výsledky dostavia. Asi takto by som uvažoval ...


19.5.2017, 11:57
... a nemyslím si, že keď bude mať Spartak Trnava trénera z Rakúska, že budú zrazu najlepší. Nebudú. Každý tréner potrebuje vhodných hráčov a pokiaľ ich nový tréner nebude mať, nič sa nezmení. Možno sa zmenia maličkosti, ale nič podstatné.


L.N.

ja každý začiatok sezóny prežívam s nádejou na zmenu, na začiatok boja o titul a s tým, že na konci sa budem radovať. Bez nádeje sa nedá žiť. A tak to je aj teraz. Po sklamaní zo zničenej sezóny sa teším na začiatok novej. Opäť budem každé ráno sledovať rôzne stránky na internete, hľadať kto príde a kto odchádza a opäť budem plný nádeje na úspech.


18.5.2017, 17:40
potrebujeme ludi zo zahranicia urcite to bude prinos pre klub len aby aj pomahali a necakali na az pridu problemy co urcite pridu a co sa tyka hoftycha mal dobru eru v trnave na nesmieme zabudat boli to dobre zapasy el.treba sa zomknut vedenie klubu aj fan klub a zacat v novej sezone od zaciatku naplno dufam ze zvitazi zdravi rozum co je na slovensku neobvykle a vsetko bude fungovat ako ma spartak si to zasluzi .


19.5.2017, 07:07
ja nechapem priatelu, kde sa v tebe po tolkych rokoch berie ten optimizmus


18.5.2017, 07:26
Tak ta osobna motivacia je asi jedine plus, s tym sa daju dokazat divy.


Jak všichni dobře víme, a Miro K. by to myslím v tuto chvíli mohl potvrdit bez větších námitek, pokud nový trenér nebude mít výsledky a mužstvo nebude sbírat v lize body tak často, aby se v tabulce pohybovalo nejhůře do 3. místa, tak po sezóně bude náš Spartak hledat nového trenéra znovu. Pokud s výměnou trenéra nepřijdou personální změny taky v hráčském kádru, těžko věřit tomu, že nová sezóna bude v Trnavě lepší než ta letošní.


17.5.2017, 20:45
ja som zvedavi co ukaze. mal by mat v krvi ofenzivny styl hry a ked ho bude presadzovat s tym ze hra bude prevazne po zemi budem spokojny. nejasam nad nim ale nelmem ani palicu. som zvedavi kam to vystreli. najlepsie by bolo ak. y sa konecne spamatali vedenie co sa nestane. ako postupne uzatvarali stadion tak sa dostali do stadia ze staci otvorit len zapadnu tribunu vo je smutne. ako povedal Hoftich tento novy trener si moze urobit meno a to by ho mohlo hnat vpred. uvidime co bude. kazdopadne som zvedavi co bude s Mirom


17.5.2017, 19:57
co ja viem, chcem aby tu ziskal titul niekto, kto neni ani slovak, ani trnavak? Ci take ambicie vlastne nikdy nemame. Tak potom ok, je to jedno, kto tu bude trenovat


17.5.2017, 16:24
Takého mladého chlapca sme tu ešte nemali.Netreba ho zatracovať, ale ani jasať, lebo nie je dôvod. S kádrom ST by nič nedokázal ani Zidane s Mourinhom. Problém je nízkej kvalite kádra a neschopnosti vedenia niečo zmeniť, vrátane vzťahu s fanúšikmi.


17.5.2017, 15:52
Takže krok č.2 bol od vedenia spravený - ten najľahší a všetkými očakávaný. No a teraz čo? Karhan klubu nepomohol, ale rozhodne ani neublížil. Páni každí to pomenuvávame trochu inak, ale v podstate myslíme to isté. Hovorím o tzv. trnavských špecifikách Nestorovi by mali ešte pred tým ako mu predstavia hráčov a ukážu štadión, porozprávať kto vo vedení v správe klubu je s kým kamarát, kto je ale ešte väčší kamarát s majiteľom klubu, kto vo vedení klubu je najzáslúžilejší Spartakovec, kto s kým má a aké obchodné väzby a určite aj kto je ako politicky posvätený. Mali by mu to povedať a dať aj písomne v preklade, aby vedel do akého klubu vstúpil. Ak sa angažuje nový tréner ľudom sa podhodia nejaké nové perzóny, ktoré ( zaručene)
vedia hrať fotbal, tak budúca sezóna bude lepšia ako táto (lebo skoro každá bude lepšia ako táto) ale nič sa smerom do budúcna nevyreši. Z môjho pohľadu očakávaný krok, ale nie ten najpodstatnejší zvlášť, keď na mňa pôsobí angažovanie tohto zahraničného trénera (euroobčana) ako začiatok ťahania medových motúzov pod nosom trnavských fanúšikov. Ale dobre, nech sa mu darí, nech niečo dokáže. Uvidíme čo sa bude diať ako krok č.3. Lebo krok č. 1 je podľa mňa avizovaný návrat Vlaska.
V piatok kto môže do Senice - nech vidia našu silu, viac urobiť nemôžeme.


Situácia je žiaľ vážnejšia a hlbšia, ako je len otázka výmeny trénera... Všetci to vieme. Múdrejší budeme už počas leta, keď nastúpi nový tréner a rozbehnú sa prestupové termíny. Hovoríme si to síce každý rok, ale vždy veríme...


17.5.2017, 13:11
zase daky vystrel do tmy... je tazke ostat pozitivny


1 2 >
Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípradoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.

aktuálne na spartak.sk