Diskusné fórum


Téma: VSETKO ROSPUSTIT A PREDAT

Pan Por to uz raz urobil vymenil vsetko je to jeho posledna sanca

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
16.5.2017, 19:40
no tak budeme mat noveho trenera bez fungujuceho klubu. toto je riesenie problemu po trnavsky. nechcem sa zastavat Karhana lebo v jeho posobeni som naozaj nevidel posun vpred ale klub by sa mal spamatat ako celok. divaci neodchadzaju lebo trener...divaci odchadzaju lebo nemame koncept, kompetentnych a dokonca nemame uz ani meno. aj na Slovensku sa nam smeju. suhlasim s tebou 1kocur1 ze tento vyjazd bude zdvihnuty prst pre vedenie a hlavne s tym ze ludia nezabudaju a daldia sezona bude prelomova. ja som zvedavi co nam novy trener donesie. pokial nefunguje klub trener nam toho moc neda. musi fungovat trojica trener-gm-majitel. osobne som naozaj hodne zvedavi


16.5.2017, 12:49
ST pomôže, len zdravý rozum a nie negatívne emócie. Ako mi tu moj syn pripomenul , hlavne peniaze. Na ťahu je majiteľ a vedenie Spartaka. Nechajme sa prekvapiť s čím vyrukujú a či vôbec s niečím vyrukujú. Nová sezóna bude zlomová vo vzťahu majiteľ a fanúšik. Ak nás budú chcieť oklamať kozmetickými úpravami v mužstve a rečami o postupnom prebudovávaní celého tímu a koncepcie ST vráti sa im to ako bumerang. Pre Spartak nastane doba temna na veľmi dlhú dobu. Ľudia nie sú blbí a vedia rozmýšľať, aspoň teda vy, čo píšete na túto stránku.
Na zápas v piatok do Senice idem a pokiaľ sa vám dá tak prídite aj vy podporiť Spartak na posledný zápas vonku. Ultras organizuje výjazd do Senice a bolo by fajn demonštrovať čo najväčším počtom silu trnavských fanúšikov. Nie je to žiadna podpora majiteľa klubu, ale naopak mal by to byť zdvihnutý prst, aby si konečne kompetentní uvedomili čo všetko mali, čoho všetkého si nevážili a čo môžu na veľmi dlhú dobu stratiť.
Takže ak možete tak v piatok do Senice.
15.5.2017, 21:29
Quo vadis???


Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípradoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.

aktuálne na spartak.sk