Diskusné fórum


Téma: Čo je s Kerlonom?

Prečo nehrá Kerlon? Prečo je ticho o tomto našom hráčovi? Prečo vedenie klubu drží bobríka mlčania? Dopadne Kerlon ako Eder? Počíta vedenie Spartaka s Kerlonom aj v jesennej časti novej sezóny?

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
19.5.2017, 18:32
Ku*va,tak povie už niekto niečo o tom Kerlonovi?????
14.5.2017, 14:46
stáe tie iste otazky Smajlík a ziadne odpovede od kompetentnych. to co povedal Miro po zapase je pre mna prekvapenim. sam na seba navalal dost Smajlík napr to ze Tambe nehra to co od neho chce. ale ten chlapec hra len to co ho tu uz rok ucia a ocividne toho moc neni. po zime nemame kondicku. hraci nehraju a divaci neprichadzaju. odpoved nasho vedenia je len mlcanie a hlava v piesku. kto este vladze sledovat Smajlík spartak a jeho hru musi vediet ze muzstvo nepostupilo nikam. ideme kupit Vlaska? je to dobra alebo zla sprava? z pohladu hraca dobra lebo zarobi ale z pohladu klubu asi nie. asi nevychovavame hracov na styl hry ktora sa hra v zahranici ked hraci nehravaju. treba sa zamyslet nad tym aky styl hry hrame a ci s tym nieco niekedy uhrame. mali by sme sa pripravovat na dalsiu sezonu a rozmyslat nad tym co bude. nemame ihriska. ako sa s tymto problemom chce popasovat vedenie? stale ako 25 rokov sa stazovat ze mesto nepomoze? preco nevybuduju nic sami ked nikto nepomoze? vzdy ked mesto pomihlo spartak zlikvidoval. ako to bude v buducnosti? akademia neni a ank nebude a fans ubudaju. upadneme uplne? uz by som chcel vediet co si o tom vsetkom mysli vedenie aj samotny hraci a trener.


14.5.2017, 13:28
Včera som bola aj ja jeden z tých cca 1800 šialencov, čo sa rozhodli skrátiť si život sledovaním fotbalového zápasu ST vs. Michalovce. Chcel som napísať, že kto nevidel neuverí, ale uverí aj ten kto nevidel. Ako obohratá platňa. Michalovce vedeli čo chcú hrať, čo na nás platí a my ako vždy nepresnosť, strašné prihrávky, nakopávanie lôpt. Spraviť jeden na jedneho úloha nemožná. Krutá realita vyhral šťastnejší, ale určite nie lepší.
Trnavský fanúšik opäť ukázal veľké srdce a neskutočnú trpezlivosť, keď si udržal nervy na uzde a našich hráčov a zahrniem do toho aj vedenie a trénera nevypískal. Nič iné by si v sobotu po zápase nezaslúžili.
V sobotu na Senicu.


14.5.2017, 12:45
po nedeli nastal vrchovatý čas, aby vedenie Spartaka si sadlo a urobilo hlbokú analýzu hráčskeho kádra, trénerskej kvality a celkovej situácie po finančnej stránke ako aj postoja fanúšikov. čím dlhšie sa to bude odkladať, bude to so Spartakom ešte horšie. ja si myslím, že zajtra už to bude neskoro. verím a dúfam , že žiaden člen rady a predstavenstva nedopustí aby Spartak klesol na samé dno, lebo potom sa môžu sťahovať z Trnavy a chodiť po kanáloch.


14.5.2017, 09:27
1marian1, veľmi dobré otázky. Ja by som ešte nejaké doplnil. Jirka dal v minulom kole 3 góly, následne s ním podpíšeme zmluvu, aby sedel na lavičke? Prečo nebudujeme tím na novú sezónu, keď v tejto nám už dávno o nič nejde? Prečo vyťahujeme stále tých istých neperspektívnych hráčov? Prečo v každom zápase hráme so 7-8 obrancami a potom plačme, že nám chýba kreativita? Mira som mal ako hráča rád, ale ako tréner nedokázal do mužstva zabudovať žiadneho mladého hráča, ani vniesť do hry žiadny systém. My hráme všetko na náhodu a preto to v domácich zápasoch vyzerá tak ako to vyzerá. Jedným slovom K A T A S T R O F A !!!


Naozaj je Kerlon tak slabý, že namiesto ligového zápasu absolvuje zápas za béčko v Novom Meste? Kto bol včera na zápase s Michalovcami, tak musel uznať, že výkon mužstva ide od desiatich k piatim. Michalovce boli v druhom polčase lepšie a je len šťastím, že sme neinkasovali. Naše mužstvo by to už nezvládlo otočiť. Čo sa deje v Spartaku, keď nedokážeme jednoznačne porážať mužstvá ako Michalovce? Je naozaj Karhan tým správnym mužom na lavičku Spartaka? Nemal by ešte nabrať skúsenosti? Nesúvisia slabé výkony tiež aj s nedostatočnou kondíciou? Prečo hráč ako Sloboda miesto zvyšovania výkonnosti hrá zo zápasu na zápas slabšie? Prečo podľa názoru mnohých fanúškov na západnej tribúne, ktorí chodia na béčko, Čeredničenko, ktorý v béčku vyčnieva, nedostane šancu v áčku, ale opätovne ju dostanú hráči, ktorí už viackrát sklamali? Má tréner Karhan voči tomuto hráčovi antipatiu, alebo je niečo iné vo veci? Má zmysel ešte cestovať do Senice, keď stále a stále nevidíme zlepšenie herného prejavu, ale naopak, výkon hráčov upadá? Podľa Karhana o futbale v druhom polčase s Michalovcami sa nedalo hovoriť, ale koho je to vina? Je to moja vina, alebo ostatných fanúškov Spartaka? Nie je tréner zodpovedný za výkon hráčov? Včera nás tam bolo 1 800, koľko nás bude na poslednom zápase s Moravcami a koľko na otvorení nového ročníka? Myslí si vedenie, že to, čo sa deje okolo Spartaka a výkony hráčov, aké predvádzajú, zvýši od nového ročníka počet fanúškov na tribúnach? Neverím tomu.


Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípradoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.

aktuálne na spartak.sk