Diskusné fórum


Téma: žilina ?

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
25.8.2017, 23:41
Bol som osobne a videl som vykon, ktremu k uspechu chybalo malicko. Skoda vynutenych striedani, ale chlapci ma, napriek prehre, nesklamali. Zaverecnu vytlieskavcku si zasluzili.


Vlastne som videl v Žiline určite za posledných 10 rokov hádam všetky zápasy, ale toľko šancí, čo sme mali dnes, veru neviem, asi sme nemali. Keď som išiel s kamarátmi autom domov, zhodli sme sa, že prehrali sme nepremenením šancí na začiatku druhého polčasu a tiež aj nedostatočnou kondíciou, čo sa prejavilo v závere. Pehlivan je asi dobrý hráč, ale jeho kondícia je nedostatočná. Asi tá kondícia je naj príčinou zranení v našom mančafte. Jednoducho nemáme natrénované. Ale aj tak sa pozerám s optimizmom do budúcnosti. Teraz máme slabších súperov a dúfam, že to nepokazíme a začneme zbierať body.
A na záver, ten Káčer od domácich mal ísť von hneď a nie len žltá. Mne sa zdalo, že n ohy išli dopredu a to sa trestá červenou. A tiež aj zákrok na Egha mohol byť odpískaný. Ale Trnave sa jedenástky proti Slovanu a Žiline nepískajú. To by sme chceli asi veľa.


25.8.2017, 22:29
Veru,žilinským kobercárom dnes fandil asi sám najvyšší.Videli ste famózneho Guličku,čo stváral na striedačke.Inak Káčer je šašek ako hrom,Penis Vavro je peň,Vallo je rešeto.Škoda,že sme to nevyužili.Inak ak to Hapal s tými žilinskými kobercármi myslí v u 21 vážne,tak ho vopred ľutujem


25.8.2017, 22:28
vyborný zapas aj z našej strany - nebojim sa buducnosti, ale jedna poznamka: v hodnotení zapasu v aktualitách tejto stranky ani len zmienka o fantastickom kotle o velkej podpore trnavských fans. Len Gula spomenul že zapas bol dobrý aj vdaka fans. Je to smutne zo strany vedenia. Pytam sa či Poorovy nechyba toto aj na domácom stadione. Dnes kotol klobuk dole.


25.8.2017, 21:57
tafel absolútny súhlas dnes sme mali minimálne na remízu škoda šancí Kadleca a Tótha a bolo by vymalované, treba dvihnúť hlavu ideme dalej


25.8.2017, 21:39
Dnes nevyhralo urcite lepsie muzstvo... stratili sme min. bod.. do buducna sa pozeram optimisticky.. Nitru dame dolu rozdielom triedy... bukvakovi Galadovi mame co vracat... spina!!!


Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípradoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.

aktuálne na spartak.sk