Ženy a žiačky vyhrali doma s Čakou, juniorky prehrali v Dunajskej Strede

Ženy a žiačky si poradili doma so súperkami z Čaky. Juniorky cestovali na zápas do Dunajskej Stredy.

FC Spartak Trnava ženy A - FC Čaka ženy 4:0 (2:0)
Góly:
12. Jankechová, 34. Vargová, 69. Gajdová, 76. Zošiaková
SPARTAK: Imreová (75. Tóthová) - Valentovičová, Schwarzová, Eckerová, Sulíková, Minarovičová (46. Gajdová), Paveleková (C), Jankechová, Kreutzová (74. Zošiaková),Lukačiková (74. Augustovičová), Vargová
Marián Kováčik (tréner žien Spartaka A): "Oproti zápasu v minulom kole sme zlepšili pohyb, súhru medzi formáciami a dostatočne sme využívali celý priestor ihriska. Dobre fungovala obrana, aj prechod do útoku bol dobrý. V útoku musíme byť však dôraznejší a drzejší, s väčšou túžbou dosiahnuť gól. Dievčatám však dnes futbal doslovne chutil, v hre jeden na jedného boli silné a po fyzickej stránke súpera unavili. Do polčasu sme zaslúžene viedli, pričom v druhom sme už na ihrisku jednoznačne dominovali. Góly sme dali po pekných akciách, pričom sme boli nebezpeční aj pri štandardných situáciách. Priestor dostali všetky nominované hráčky. Súper tiež prispel k dobrému zápasu, ktorý sme však zaslúžene vyhrali my a dievčatám gratulujem už aj k predvedenej hre, výsledku ako aj k trom bodom. Stále však máme na čom pracovať."
Poradie: 2. miesto, 27 bodov, skóre 49:5
Najbližší zápas: Nedeľa 9.4.2017 11:00 Svätý Jur ženy - FC Spartak Trnava ženy A
FC DAC 1904 Dunajská Streda ženy - FC Spartak Trnava ženy B 5:1 (3:0)
Góly: 4. Csenkeyová, 14. Dénesová, 17. Némethová, 48. Kuczmanová, 75. Csicsóová - 60. Žgančíková
SPARTAK: Nádaská (C) - Žgančíková, Junásková, Švajdová, Bednáriková, Švikruhová (64. Poláková), Stegmannová, Richnáková (62. Šimurdová), Práznovská, Jurišová (46. Šimončičová), Žiaranová (30. Marková)
Igor Švajda (tréner žien Spartaka B): "V úvode zápasu, ktorý sme nezachytili viedli domáci hrajúci s podporou vetra už v 17 minúte 3:0. Do stretnutia sme sa dostali až v 30-tej minúte kedy sa hra vyrovnala. Do druhého polčasu nám vietor fúkal do chrbta a s touto podporou sme chceli otočiť stav ale pribrzdila nás penalta v 48. minúte na 4:0. V 60. minúte sme znížili na 4:1 ale to bolo z našej strany všetko. Dobre hrajúce domáce hráčky ešte upravili v 75. minúte na konečných 5:1. V 80. minúte ešte k tomu nepremenili pokutový kop. Svojím odovzdaným výkonom sme nenadviazali na predchádzajúci zápas doma, čím sme umožnili domácim vyniknúť."
Poradie: 10. miesto, 5 bodov, skóre 11:37
Najbližší zápas: Nedeľa 9.4.2017 14:00 FC Spartak Trnava ženy B - ŠK Vrakuňa Bratislava ženy

FC Spartak Trnava žiačky - FC Čaka žiačky 11:0 (8:0)
Góly: 6x Cepková, 2x Pivarčiová, Karabová, Bajerová, Hornáčková
SPARTAK: Kolláriková - Bajerová, Čambalová, Hornáčková, Karabová, Baránková, Trajlínková, Pivarčiová (C), Cepková, Krchnáková
Striedali: Tanečková, Mrázová, Uváčková, Kolesíková, Táčovská, Prokešová
Pavol Strmenský (tréner žiačok Spartaka): "Jednoznačná záležitosť nášho tímu. Prakticky celý zápas sa odohrával iba na súperovej polovici. Mrzí nás však množstvo nevyužitých šancí. Na tréningoch sa budeme musieť viac venovať zakončovaniu. Do zápasu plnohodnotne zasiahli všetky hráčky zo súpisky."
Poradie: 3. miesto, 21 bodov, skóre 73:18
Najbližší zápas: Sobota 8.4.2017 13:00 FC Union Nové Zámky - FC Spartak Trnava žiačky