Ženy a žiačky víťazne v Kopčanoch, juniorky prehrali tesne s lídrom súťaže

Ženám a žiačkam sa darilo v Kopčanoch, keď obrali o body domáce tímy. Juniorky hrali doma s lídrom súťaže. V zápase vyhrávali po polčase 1:0 ale hosťom sa podarilo skóre otočiť.

FK Kopčany ženy - FC Spartak Trnava ženy A 1:4 (1:1)
Góly: 16. Poláková - 36. Gajdová, 56. Lukačiková, 65. a 76. Vargová
SPARTAK: Imreová - Valentovičová (C), Schwarzová, Eckerová, Sulíková, Minarovičová, Paveleková (77. Kováčová), Vargová (84. Baránková), Jankechová (57. Kreutzová), Gajdová, Zošiaková (46. Lukačiková)
Marián Kováčik (tréner žien Spartaka A): "Nebol to náš optimálny výkon. Súper sa zavrel na vlastnej polovici, z ktorej vychádzala len jedna ich hráčka, ostatné bránili. Dobíjať súpera ktorý bráni celým družstvom, po celý zápas, nie je pre nás najľahšie. Súper sa povzbudil úvodným gólom, a o to bolo ťažšie útočiť do plných. Celkovo sme mali zlý pohyb, viazla súhra, boli sme zbytočne nervózni. Do druhého polčasu sa to o niečo zlepšilo. Vypracovali sme si dostatok streleckých pozícií, z ktorých sme postupne vsietili 4 góly. Pre dievčatá to bol ťažký zápas ale sťažili si to hlavne samé. Žiadny súper sa neporazí sám a my musíme ukázať, že sme o triedu lepší. Dievčatám gratulujem iba k trom bodom ale v predvedenej hre bolo vidieť, že máme neustále na čom pracovať."
Poradie: 3. miesto, 24 bodov, skóre 45:5
Najbližší zápas: Nedeľa 2. 4. 2017 16:00 FC Spartak Trnava ženy A - FC Čaka

FC Spartak Trnava ženy B - NMŠK 1922 Bratislava 1:2 (1:0)
Góly: 12. Práznovská - 75. Srnková, 83. Sečková
SPARTAK: Bosáková - Žgančíková, Junásková, Švajdová, Bednáriková, Švikruhová (C), Stegmannová, Nádaská, Hesková, Richnáková (70. Šimončičová), Práznovská
Igor Švajda (tréner žien Spartaka B): "Do zápasu sme nastúpili s veľkým odhodlaním pobiť sa o dobrý výsledok s vedúcim mužstvom súťaže. Prvý polčas sme hrali proti silnému vetru ale dobrou obrannou hrou sme nepúšťali súperky do žiadnych šanci. Aj keď mali hostia viac z hry, z ojedinelého útoku sme išli do vedenia a to nám vlialo ešte viac síl. Súperovi ktorý od začiatku súťaže dostal len 3 góly, sme my dali 2. V druhom polčase súper zabral nie o sto ale o 200 %, aby si udržal svoju neporaziteľnosť, následkom čoho si vytváral viac šancí. Po vyrovnaní v 75. minúte sme chceli strhnúť víťazstvo na svoju stranu ale sľubné šance ostali nevyužité. Víťazný gól padol 7 minút pred koncom ale zápas bol až do konca napínavý. Dievčatá chcem pochváliť za bojovný, kolektívny výkon v ktorom všetky, ale všetky nechali na ihrisku svoje spartakovské srdiečko."
Poradie: 10. miesto, 5 bodov, skóre 10:32
Najbližší zápas: Sobota 1. 4. 2017 15:00 - FK DAC 1904 Dunajská Streda ženy - FC Spartak Trnava ženy B

FK Kopčany žiačky - FC Spartak Trnava žiačky 0:11 (0:5)
Góly: Vávrová (vlastný) - 6x Cepková, 2x Karabová, Baránková, Čambalová
SPARTAK: Kolláriková - Bajerová, Čambalová, Hornáčková, Karabová, Baránková (C), Trajlínková, Krchnáková, Cepková, Harajová, Kormúthová
Striedali: Tanečková, Mrázová, Kolesíková, Táčovská
Pavol Strmenský (tréner žiačok Spartaka): "Priebeh zápasu zodpovedal postaveniu oboch tímov v tabuľke a celý sa odohrával iba na súperovej polovici. Do zápasu zasiahli všetky hráčky zo striedačky."
Poradie: 4. miesto, 18 bodov, skóre 62:18
Najbližší zápas: Nedeľa 2.4.2017 14:00 FC Spartak Trnava žiačky - FC Čaka žiačky