U15tka tesne prehrala v Trenčíne, ostatné žiacke kategórie bodovali naplno

Starší žiaci si zmerali sily s rovesníkmi z Trenčína. Kategória U15 odohrala dobrý zápas ale prehrali tesne o jeden gól. U14tka vyhrala po zlepšenom druhom polčase. Mladší žiaci odohrali zápasy s Karlovkou a obe kategórie vyhrali.

AS Trenčín U15 - FC Spartak Trnava U15 1:0 (1:0)
Gól: 16. Prekop
ŽK: 59. Haraj (Spartak)
TRENČÍN: Kukučka - Frťala, Sivoň, Mikulaj, Plšek (C), Šimlovič, Demitra, Rokyta (53. Minárik), Kubica (63. Bryndziar), Prekop (59. Borčin), Majkút
SPARTAK: Paulen - Drozda, Ďurina (C), Balažovič, Sekera, Ševčík, Mego (68. Talamon), Ondreák (51. Dibala), Belko (56. Haraj), Repa, Vrška
Erik Havrila (asistent trénera U15): "V zápase sa prezentovali obidve družstvá útočným futbalom a zápas mal dobré tempo hry. Gól na 1:0 sme dostali po kolmej prihrávke, ktorá smerovala medzi nášho krajného a stredného obrancu. V zápase sme sa snažili využívať postupný útok pri zakladaní v hre od brankára. V prvom polčase mal súper miernu prevahu, no napriek tomu sme sa dokázali dostať do vyložených gólových príležitostí. Pozitívne bolo, že sa prejavil transfer z tréningového procesu, keď po kolmej prihrávke od Ševčíka si výborne nabehol Belko, ktorý osamotený zakončil strelu do brankára. Ďalšiu výbornú príležitosť sme si vypracovali po prieniku Vršku, ktorý trafil týč a z následnej odrazenej lopty sme z 5 metrov prestrelili prázdnu bránu. Do druhého polčasu sme nabádali hráčov aby ešte viac zvýšili aktivitu, čo sa nám aj podarilo. Hráči si viac verili, čo sa preukázalo na útočných herných kombináciách. V zápase sa nám už nepodarilo streliť gól, ale ako pozitívum vidím to, že z hľadiska výberu miesta sme sa pomerne často dostávali do príležitosti strelenia gólu. Z hľadiska herného výkonu družstva chlapci podali dobrý kolektívny výkon a s trénerom domácich sme sa zhodli, že zápasu by viac svedčala remíza.
Poradie: 5. miesto, 28 bodov, skóre 30:18
Najbližší zápas: Nedeľa 2.4.2017 10:00 FC Spartak Trnava U15 - ŠK Slovan Bratislava U15

AS Trenčín U14 - FC Spartak Trnava U14 1:3 (1:1)
Góly: 6. Gaži - 10. Kotlár, 56. Laczko, 65. Repa
Žlté karty: 68. Strečanský, 51. Rojka (obaja Spartak)
TRENČÍN: Slavíček - Šikula (C), Šebeň, Hlavatý (58. Macháčik), Gaži (62. Gálik), Hollý, Žákech (58. Ondrášek), Hasoň, Turčánik, Tomík, Kapuš
SPARTAK: Trník - Rojka, Polák, Púchlo (55. Strečanský), Kukuč, Karhan (C), Laczko, Tomaga (36. Blaško), Kotlár, Repa, Tomovič (62. Jasovský)
Roman Hudec (tréner Spartaka U14): "Súperovi hráči boli od úvodu veľmi silní na lopte čoho výsledkom bol inkasovaný gól na začiatku stretnutia. Po góle sme boli veľmi nervózni, netrpezliví s veľmi slabou ponukovou činnosťou stredných stredových hráčov. Do polčasu sme síce vyrovnali ale boli sme nespokojní s herným výkonom. V druhom polčase sme začali hrať svoju hru, boli sme veľmi aktívni a neustále nebezpeční pre súperovú bránu. Vytvorili sme si veľmi veľa streleckých príležitosti. Za dominanciu a predvedenú hru v druhom polčase si celé družstvo zaslúži veľkú pochvalu."
Poradie: 2. miesto, 40 bodov, skóre 69:15
FC Spartak Trnava U13 - FK Karlova Ves U13 6:4 (2:3)
Góly: 2x Kočík, Kalivoda, Mego, Kusý, Áč - Veidinger, Srpoň, Ševčík, Fraňo
SPARTAK: Amrich, Mihočka - Šutta, Krchnák, Malovec, Nagy, Kucharík (C), Áč, Kukučka, Drozda, Kusý, Baláž, Blaško, Kočík, Kalivoda, Kramár, Šarmír, Baláž, Mego, Trebatický
KARLOVKA: Vajda, Čomor - Fanev, Petrila, Horváth, Oros, Krajčír, Hargaš, Horn, Hrzič, Veidinger, Srpoň, Hasík, Kachút, Ševčík, Záhumenský, Sadloň, Lednár, Kaliský, Jamrich, Fraňo
Tomáš Bartoš (tréner Spartaka U13): "V prvom polčase sme súperovi nechávali veľa priestoru a čas na prebratie lopty. Pôsobili sme veľmi unaveno. Do druhého polčasu sme vstúpili aktívne a zvýšili sme pohyb. Vychádzalo nám zakladanie a vedenie útokov, z čoho sme sa dostávali do gólových šancí. Ak chceme poraziť lepšie mužstvá musíme hrať celý zápas aktívne a koncentrovane."
Poradie: 5. miesto, 30 bodov, skóre 199:62
Najbližší zápas: Štvrtok 30. 3. 2017 14:00 AS Trenčín U13 - FC Spartak Trnava U13
FC Spartak Trnava U12 - FK Karlova Ves U12 25:1 (8:0)
Góly: 7x Ilavský, 5x Mesíček, 3x Horník, 3x Gašparík, 2x Kubišta, 2x Vajdík, Skukálek, Sklenár, Stano - Maková
SPARTAK: Tanaysi, Bomba, Gajdoš - Krchnár, Ščasný (C), Stano, Mesíček, Kubišta, Ilavský, Vajdík, Valovič, Bulla, Sklenár, Horník, Gašparík, Hodúr, Chovanec, Skukálek, Železník, Kučerka
KARLOVKA: Milata, Duffek - Kocian (C), Račkay, Zicháček, F. Polák, Kusalík, D. Polák, Matiaško, Černáková, Kouřil, Gjaková, Rinaldi, Lehota, Varga, Slovák, Magula, Čabala, Kot, Maková, Briestenský, Smutný
Patrik Malý (tréner Spartaka U12): "Súpera sme predčili vo všetkých herných činnostiach jednotlivca, od začiatku do konca zápasu sme boli dominantným mužstvom."
Poradie: 8. miesto, 24 bodov, 134:106