FC Spartak Trnava U19 - MFK Zemplín Michalovce U19 1:1 (1:1)
Góly: 7. Gužiňák (vlastný) - 15. Fedor
ŽK: 90. Neštrák (Spartak)
SPARTAK: Vantruba - Martinka, Kiss, Štrba (C), Jašúrek - Neštrák, Martinko (87. Bros), Zolvík - Bango, Dubec, Benca (78. Sviatko)
Stanislav Macek (tréner Spartaka U19): "V zápase s mužstvom bojujúcim o titul sme podali dobrý výkon. Hrali sme s enormným nasadením a veľmi dobre sme kombinovali. Už v 7. minúte sme sa ujali vedenia, keď po peknej akcii si strelu Jašurka hostia zrazili do vlastnej brány. V 15.minúte sa súperovi podarilo vyrovnať po dohranej štandardnej situácii. My sme rýchlym a presným prechodom do útoku robili hosťujúcej obrane veľké problémy. Avšak šance Zolvíka, Kissa a Dubca ostali nevyužité. Druhý polčas sme aj napriek silnému vetru hrali dobre kombinačné a dostávali sme sa do výborných situácií, ktoré mohli zápas rozhodnúť. Vrcholom nášho streleckého zmaru bola situácia zo 60. minúty, keď naši dvaja hráči postupovali na odkrytú bránu a trafili ležiaceho hráča hostí. Vytúžený gól sa nám nepodarilo streliť ani z množstva štandardných situácií, a tak sa body delili, aj keď nás super mohol na konci vytrestať z brejkovej situácie. Teší ma, že ani silný vietor a kvalita súpera neovplyvnili náš výkon."
Poradie: 9. miesto, 32 bodov, skóre 22:25
Najbližší zápas: Nedeľa 28. mája 2017 11:00 MFK Ružomberok U19 - FC Spartak Trnava U19

FK Senica U17 - FC Spartak Trnava U17 1:1 (1:1)
Góly: 30. Želonka - 22. Marík
ŽK: 28. Mička - 35. Galba, 37. Mihálek, 79. Kozák
SPARTAK: Horváth - Galba, Kozák, Polačik, Mesík - Horvát, Daniel (C) - Mihálek (68. Kolenič), M. Marík, Tóth (61. Babják) - Jirka
Libor Fašiang (tréner Spartaka U17): "Aktívne sme vstúpili do zápasu a vypracovali si niekoľko gólových príležitostí. Po jednej peknej individuálnej akcii na strane ihriska a následnej finálnej prihrávke, sme sa dostali do vedenia. Domáci hráči znervózneli a nevedeli sa presadiť cez dobre fungujúcu defenzívu nášho mužstva. Prišla však chyba v rozohrávke a my sme darovali vyrovnávajúci gól súperovi. V druhom polčase chceli obe družstvá streliť víťazný gól. Seničania mali častejšie loptu na svojich kopačkách, ale vyloženú šancu si nevypracovali. My sme prehustili našu polovicu ihriska a po získaní lopty, vyrážali do rýchlych protiútokov, ktoré sme nedotiahli do gólu. Preto zápas skončil nerozhodne."
Poradie: 12. miesto, 20 bodov, skóre 21:31
Najbližší zápas: Sobota 27. mája 2017 11:00 FC Spartak Trnava U17 - MFK Zemplín Michalovce U17

FK Senica U16 - FC Spartak Trnava U16 2:0 (1:0)
Góly: 29. Mach, 51. Žitný
ŽK: 72. Burian
SPARTAK: Miček - Dolinský, Lovász (C), Burian - Benovič, Bocán (53. Durdy), Zedek, Nebyla - R. Marík (72. Černák), Csáno, Repa
Ľuboš Benkovský (tréner Spartaka U16): "Odohrali sme dobrý zápas, kde sme sa postupným útokom snažili dostávať pred bránu súpera. Súper počas celého zápasu bránil v stredovej zóne stiahnutý a vyčkával na možný rýchly protiútok. Už v prvom polčase sme si vytvorili dostatok gólových príležitostí bez efektivity a na neefektivitu sme doplatili aj v druhom polčase. Hráči podali dobrý výkon a prejavilo sa veľa kvalitných individuálnych herných výkonov a činností, na ktorých neustále pracujeme."
Poradie: 4. miesto, 47 bodov, skóre 55:29