Spartak U19: Na záver jesene remíza s Prešovom

Spartak U19 – Prešov U19 2:2 (2:0) Góly: 14. a 40. Dubec (druhý z pen) – 48. Adam, 80. Pavúk

SPARTAK: Kolena – Didi, Štrba, Oravec, Lošonský – Čmilanský (86. Marafkó), L. Mihálik (54. Halmo), Bango – Vangel, Dubec, Lauko

Vojtech Žitný (tréner Spartaka U19): „Prvý polčas sme sa snažili kombinačným prechodom cez kompaktného súpera vytvárať gólové príležitosti, ktorými sme chceli dostať Prešov pod tlak. Nevytvorili sme si veľký počet šancí, ale kvalitne sme realizovali dve príležitosti, ktoré sme zakončili gólom. Z tohto pohľadu sme mali prvý polčas pod kontrolou. Nezvládnutou štandardkou z polovice ihriska sme súpera vrátili do zápasu, ožil a s maximálnym vypätím všetkých síl sa snažil vyrovnať, čo sa mu podarilo nakopnutou loptou do našej šestnástky. My sme pôsobili nervózne a hlavne sme nezvládli situáciu psychicky. V tomto zápase, ale aj celej sezóne sme sa nevedeli vysporiadať s agresívnym prejavom súpera, čo bude pre nás nosným prvkom prípravného obdobia.“

Poradie: 6. miesto, 19 bodov, skóre 21:15