Spartak U16: Prehra doma s Trenčínom

Spartak U16 - Trenčín U16 2:3 (1:0) Góly: 14. Mihálek, 48. Maron - 52., 63. a 74. Kadák

SPARTAK: Filípek - Tumma, Košík, Mihálek, Baranovič, Šarmír (67. Babják), Maron (48. Kolenič), Michalička, Daniel (76. Maťaš), Pav. Strmenský, Polačik

Róbert Ovad (tréner Spartaka U16): "Narazili sme na technicky vyspelého súpera, ktorý sa snažil o kombinačnú hru, o držanie lopty. Jeho prednosti sme eliminovali dobrým posunom do ťažiska hry a vykrývaním nebezpečných priestorov,takže napriek tomu ,že súper mal viac loptu pod kontrolou nedostával sa do golových príležitostí. V prvom polčase sme sa dostali do vedenia využitím chybnej rozohrávky obrany súpera. V druhom polčase po rýchlom protiútoku sme zvýšili vedenie a vyzeralo to, že zápas dovedieme do víťazného konca. Avšak súper bol v druhom polčase maximálne efektívny, keď zápas otočil dvoma strelami spoza šestnástky a jedným zakončením vnútri pokutového územia, keď sme nedôsledne pokryli hráčov súpera. Napriek tomu sme mali v druhom polčase ešte dve golové príležitosti, keď sme mohli so zápasom niečo urobiť, avšak sme ich nerealizovali. Po zápase sme s trénerom hostí skonštatovali, že sme videli výborný zápas so smolným koncom pre nás."

Poradie: 9. miesto, 8 bodov, skóre 8:11