Spartak U14: Na úvod výhra s Interom Bratislava

Inter Bratislava U14 – Spartak U14 1:5 (1:3) Góly: Haraj 2, Záhumenský, Vrška, Húževka

SPARTAK: Paulen – Húževka, Grunský (Hlavatovič), Balažovič, Ďurina (Rippel) – Drobena, Ševčík – Mego (Koberčík), Záhumenský, Haraj (Horváth) – Vrška (Hmam)

Roman Šulek (tréner Spartaka U14): „V tomto stretnutí sa nám podarilo solídne kombinovať, mali sme dobrý pohyb bez lopty, vytvárali sme si šance a dokázali sme ich aj premeniť. Už po ôsmych minútach sme viedli 2:0, pričom sme ešte zahodili čistú šancu, ktorú spálil Vrška. Súper po našej chybe v rozohrávke síce znížil, avšak do ďalšej šance sa už v priebehu zápasu nedostal. V závere polčasu Vrška zvýšil náš náskok opäť na rozdiel dvoch gólov. V úvode druhého dejstva sme ešte dvakrát skórovali a prakticky do konca duelu sme celý priebeh kontrolovali. V zápase ma potešila dobrá kombinačná hra mužstva, premieňanie šancí a napriek veľkému teplu dobrý pohyb bez lopty.“

Poradie: 4. miesto, 3 body, skóre 5:1