Predaj lístkov na Michalovce sa začal, v pokladniach od soboty

Predaj lístkov na Michalovce sa začal, v pokladniach od soboty

V sobotu štartuje nový ročník Fortuna ligy. Spartak Trnava privíta doma v úvodnom kole MFK Zemplín Michalovce. Lístky na tento duel sú už v predaji.

Predaj lístkov prostredníctvom internetu sa začal už vo štvrtok a na stránke https://cityarena.maxiticket.sk/event/upcoming-lis... bude prebiehať až do zápasu.

V pokladniach štadióna na Športovej ulici budú lístky dostupné v deň zápasu od 16.00, predaj potrvá do začiatku stretnutia. Fanúšikovia, ktorí si zakúpili permanentky na internete a majú voucher, ktorý si ešte nestihli vymeniť za permanentku, majú tak možnosť urobiť na tomto mieste od 16.00 do 17.30. Po tomto čase už výmena nebude možná.

K dispozícii sú lístky do sektorov 18 až 28, pričom v sektore 28 bude kotol a sektor 19 je určený projektu Futbalmánia, teda deťom a prípadne rodinám s deťmi.

Lístky sa predávajú aj do biznisu, do sektorov B2, B3, B5, B6 a B7.

Ako už klub dávnejšie medializoval, pre tých fanúšikov, ktorí majú permanentku z minulej sezóny a neobnovili si ju na novú, majú nárok na odškodnenie za zápasy odohrané v Zlatých Moravciach v podobe dvoch voľných lístkov do biznisu. Podmienkou vydania týchto lístkov je iba vrátenie permanentky. Bez tohto nebude možné lístky dostať. Táto možnosť je v deň zápasu takisto v pokladniach štadióna na Športovej ulici od 16.00 až do zápasu.


aktuálne na spartak.sk