Mládež vo výsledkoch

Dorastenci odohrali zápasy proti Senici, ktoré zvládli vo svoj prospech. U19tka prišla naprázdno z Michaloviec, rovnako aj mladšie kategórie z Trenčína. Žiaci bodovali v posledných zápasoch naplno. Ženy odohrali medzi sebou Spartakovské derby a žiačkam sa nedarilo na Myjave.

FC Spartak Trnava U19 - FK Senica U19 3:2 (2:1)
Góly: 4., 19. a 72. Dubec - 30. Jedinák, 67. Reľovský
ŽK: 37. Bango, 52. Lauko, 64. Kollár, 88. Dubec - 18. Zaťko, 34. Vida, 55. Ducár, 64. Jedinák
SPARTAK: Takač - Zaduban, Štrba, Kiss, Kollar- Bango, Juriš, Martinka (90 Martinko), Zolvik (75. Sviatko), Lauko (88. Jašurek)
Stanislav Macek (tréner Spartaka U19): "Do zápasu sme vstúpili výborne, keď sme už v 20. minúte viedli 2-0 po góloch Dubca. Mali sme dobrý pohyb a hlavne rýchly a presný prechod do útoku s čím mal súper problémy. V 25.minúte sme nastrelili Laukom tyč a dorážka Martinku skončila tesne vedľa. V 30.minúte hostia znížili keď po našom zaváhaní po rohu na dvakrát znížil Jedinák. Do druhého polčasu mali lepší vstup hostia. Boli aktívnejší, vyhrávali osobné súboje a znovu po rohu vyrovnali v 65. minúte na 2-2. My sme prakticky hneď po rohu išli do vedenia znovu Dubcom, ktorý hlavou rozhodol o osude stretnutia 3-2. Do konca zápasu sme mali ešte 2-3 výborne brejkové situácie, ktoré sme nedotiahli do konca. Nespokojný som s našou osobnou disciplínou, pri bránení štandardných situácii, lebo pri vedení 2-0 by sme mali zápasy doviesť v pokoji do víťazného konca. Na druhej strane chlapcov treba pochváliť za enormnú túžbu po víťazstve a hlavne za veľmi dobrý prvý polčas. Myslím, že sme videli dobré dorastenecké stretnutie, ku ktorému prispeli obidve družstva."

MFK Zemplín Michalovce U19 - FC Spartak Trnava U19 2:1 (1:0)
Góly:
24. Tereshschenko, 70. Fedor - 77. Štrba
SPARTAK: Takáč - Zaduban, Štrba (C), Kiss, Martinko - Juriš (71. Zolvík), Jašúrek, Vangel - Martinka, Sviatko (71. Lauko), Dubec
Stanislav Macek (tréner Spartaka U19): "Začali sme znovu veľmi dobre, súpera sme vysoko napádali, s čím mal veľké problémy. Už v prvej minúte sme mohli ísť do vedenia, keď Vangelovu bombu z hranice šestnástky so šťastím vytlačil brankár domácich na roh. Boli sme stále veľmi aktívni, výborne sme prepínali a po zisku lopty sme dobre vyhodnocovali kedy hru zrýchliť a kedy naopak situáciu upokojiť. Súper nám v 24.minúte udelil lekciu z efektivity, keď z jedinej vážnej situácie prvého polčasu strelil úvodný gól. My sme sa snažili odpovedať Dubcom, ktorý však dva krát mieril vedľa. Druhý polčas sme chceli jednoznačne ísť za víťazstvom a tak to aj na ihrisku vyzeralo. Boli sme dominantní na lopte a prakticky kontrolovali zápas. Znovu mal na kopačke vyrovnanie Vangel, keď jeho tvrdú strelu znovu brankár domácich zneškodnil. V 70. minúte po našej štandardnej situácii súper z brejku zvýšil na 2-0. My sme sa vrátili do zápasu v 77.minúte Štrbom, keď pekne hlavou znížil na 2-1. Posledných desať minút sme súpera zvierali, avšak keď na konci zápasu Dubec pálil z dobrej pozície tesne nad, tak sme odchádzali porazení. Sme veľmi sklamaní, pretože sme podali dobrý výkon a boli sme lepší ako domáci, avšak na umelecký dojem sa nehrá."
Poradie: 5. miesto, 17 bodov, skóre 12:12
Najbližší zápas: Sobota 5.11.2016 11:00 FC Spartak Trnava U19 - MFK Ružomberok U19 (Slávia)

AS Trenčín U17 - FC Spartak Trnava U17 4:2 (1:2)
Góly: 26. Svečula, 56. Petráš, 72. Bednár, 77. Pišoja - 21. a 32. Jirka
ŽK: 55. Tumma, 62. Kozák, 62. Daniel (všetci Spartak)
SPARTAK: Horváth - Prelovský, Kozák, Tumma, Petráš (79. Polačik) - Mánik (79. Ružička), Babják (72. Koricina), Daniel (C), Michalička (75. Kolenič) - Mihálek, Jirka
Libor Fašiang (tréner Spartaka U17): "Tento zápas sme si nezaslúžili prehrať. V prvom polčase sme boli kompaktní v defenzíve, vyhrávali osobné súboje a po získaní lopty nebezpeční pre domácu bránu. Vedeli sme podržať loptu v strede ihriska, dobrou kombinačnou hrou si vytvoriť niekoľko výborných gólových príležitostí a dostať sa do vedenia rozdielom dvoch-troch gólov. Dva krát sme vyhrávali a dva krát sme urobili individuálne naivné školácke chyby v obrane, po ktorých súper vyrovnal. Aj tretí krát sme mohli ísť do vedenia, to by sme museli byť presnejší v zakončení. V závere zápasu nám odišla mentálna sila, koncentrácia, taktická vyzretosť a športové šťastie, ktoré sa priklonilo na súperovu stranu a podarilo sa mu streliť rozhodujúce dva góly.

FC Spartak Trnava U17 - FK Senica U17 1:0 (1:0)
Gól:
35. Mihálek
ŽK: 45. Daniel, 61. Babják, 78. Polačik - 63. Vajda, 75. Kučera
SPARTAK: Miček - Mánik (80. Horvát), Polačik, Kozák, Petráš, Prelovský, Daniel (C), Michalička (52. Kopšík), Mihálek (60. Sopko), L. Jirka, Babják (76. Koricina)
Libor Fašiang (tréner Spartaka U17): "Zápas tabuľkových susedov sa odohrával poväčšine medzi šestnástkami, bez vyložených šancí. Seničania boli kombinačnejší, my bojovnejší. V závere polčasu sme dobre zvládli pressing, získali loptu pred pokutovým územím, kde sa individuálne presadil Mihálek a strelil dôležitý, nakoniec aj rozhodujúci gól. V druhom polčase hostia sa snažili o vyrovnanie, posupovali nebezpečné útoky, ale naša obrana na čela s brankárom stála na pevných základoch a vyriešila všetky nebezpečné akcie. Súper viac riskoval, v defenzíve nebol kompaktný a nám sa naskytli možnosti na zvýšenie výsledku. Šancu zápasu mal náš útočník, keď sám išiel na brankára, ale ponúknutú príležitosť nevyužil. S nasadením, bojovnosťou a výsledkom som spokojný."
Poradie: 10. miesto, 10 bodov, skóre 11:14
Najbližší zápas: Sobota 5.11.2016 11:00 MFK Zemplín Michalovce U17 - FC Spartak Trnava U17 (Michalovce)

AS Trenčín U16 - FC Spartak Trnava U16 5:0 (2:0)
Góly:
13. Tatranský, 19. Daniš, 48. Letenay, 78. Minaroviech, 80. Ragan
ŽK: 73. Lovász (Spartak)
SPARTAK: Miček – Fraňo (68. Dibala), Grík, Benovič, Lovász–Bocán(40. Marík M.), Brodziansky(74. Ševčík), Nebyla – Mesík, Zedek, Burian
Ľuboš Benkovský (tréner Spartaka U16): "Som maximálne sklamaný z herného výkonu družstva. Hráči neodovzdali na ihrisku svoje maximum. V prvých 20 minútach sme dostali dva góly a následne sme sa nedostali do medzihry. Súper narúšal a konštruktívne odoberal všetky zakladania a vedenia útokov v stredovej zóne ihriska. Dostával sa do rotácií a vypracoval si viacero streleckých príležitostí. Po polčase sme začali hrať konečne podľa predstáv, kde sme si vytvorili minimálne tri gólové príležitosti bez strelenia gólu, no súper v 48. minúte využil protiútok a už sme sa do konca zápasu nedokázali presadiť."

FC Spartak Trnava U16 - FK Senica U16 4:3 (0:2)
Góly:
42. a 68. Nebyla, 47. Zedek, 75. Benovič - 6. Meliš, 18. a 72. Jedinák
ŽK: 15. Nebyla, 35. Fraňo - 20. Krišica
SPARTAK: Benke - Grík, Lovász (C), Burian, Benovič, M. Marík (78. R. Marík), Nebyla, Zedek, Fraňo (74. Repa), Mesík, Bocán
Ľuboš Benkovský (tréner Spartaka U16): "Bol to zápas dvoch polčasov, kde sme si na začiatku prvého strelili vlastný gól po súperovom pressingu. Od tohto momentu nám robil súper problémy, kde dokázal okamžite odoberať loptu a následne viesť rýchle útoky do otvorenej obrany. V priebehu polčasu sme hráčom vysvetlili jednotlivé princípy vedenia útokov Senice aj s bránením. Následne dostali pokyny do útočnej fázy hry. Do druhého polčasu sme nastúpili koncentrovaní a pripravení. Hráči odviedli maximum, prebrali sme iniciatívu, dostali sme sa do držania lopty a vytvárania si gólových príležitostí. Hráči prenášali veci z tréningového procesu do zápasu, čo sa preukázalo ako rozhodujúce v druhom polčase. Z celkového hľadiska hodnotím tento zápas pozitívne, kde sa obe družstvá snažili počas celého zápasu hrať futbal."
Poradie: 3. miesto, 22 bodov, skóre 23:13

Spartak Myjava U15 - FC Spartak Trnava U15 0:2 (0:2)
Góly:
3. Vrška, 27. Ondreák
SPARTAK: Benke - Drozda, Káňovič (C), Balažovič, Sekera, Drobena, Mego (59. Slimák), Vrška (36. Talamon), Ondreák (59. Horváth), Haraj (41. Belko), Hmam (55. Koberčík)
Milan Suchý (tréner Spartaka U15): "Mali sme výborný vstup do zápasu, boli sme aktívnejší a už v tretej minúte sa presadil strelou spoza pokutového územia Vrška. Naďalej sme boli aktívnejší, hrali sme dostatočne kolmo, vypracovali si niekoľko ďalších príležitostí. V čase, keď sa domáci trocha osmelili a začali byť nepríjemní sme po peknej akcii vsietili druhý gól, keď sa krásnou krížnou strelou do horného rohu presadil Ondreák. Bohužiaľ v druhom polčase sme nenadviazali na výkon z prvého polčasu. Robili sme veľa zbytočných individuálnych chýb, napriek tomu sme si aj v druhom polčase vypracovali niekoľko príležitostí, ktoré sme však už nevyužili. Myslím si, že sme dosiahli zaslúžené víťazstvo proti húževnatému súperovi, spokojný som však len s výkonom v prvom polčase.

FC Spartak Trnava U15 - MŠK Púchov U15 4:0 (2:0)
Góly:
19. Mego, 26. Belko, 46. Drobena, 61. Guzma (vlastný)
SPARTAK: Paulen - Drozda (53. Koberčík), Káňovič, Balažovič (C), Haraj, Drobena (48. Ševčík), Mego (58. Talamon), Horváth (50. Záhumenský), Ondreák, Hmam (50. Stanek), Belko
Milan Suchý (tréner Spartaka U15): "V úvode zápasu naša hra pôsobila trochu rozhárane, robili sme zbytočné chyby. Aj napriek tomu sme si vytvorili niekoľko príležitostí na skórovanie. Podarilo sa to však až v 19.minúte, kedy sa po peknej akcii presadil Mego. Gól nás ukľudnil, začali sme byť dominantní v držaní lopty, hrali sme dostatočne kolmo, vytvárali sme si ďalšie šance. Do prestávky sme ešte raz skórovali, keď sa po centrovanej lopte Haraja presadil pohotovo Belko.Aj v druhom polčase sme boli lepším mužstvom, predviedli sme niekoľko pekných kombinácií a pridali ďalšie dva góly. Dosiahli sme zaslúžené víťazstvo, teší ma dobrý herný výkon mužstva."
Poradie: 7. miesto, 16 bodov, skóre 13:15
Najbližší zápas: Nedeľa 6.11.2016 10:00 FK Slovan Levice U15 - FC Spartak Trnava U15 (Levice)

Spartak Myjava U14 - FC Spartak Trnava U14 0:4 (0:3)
Góly: 5. Jasovský, 27. a 35. Tomovič, 54. Kotlár
ŽK: 63. Halabrín (Myjava)
SPARTAK: Trník - Húževka (51. Petráš), Polák, Štrbka (4. Adamkovič), Kukuč (36. Strečanský), Karhan (62. Ševeček), Jasovský (36. Weisenpacher), Rojka, Kotlár (C), Laczko, Tomovič
Roman Hudec (tréner Spartaka U14): "Do zápasu sme vstúpili aktívne a od úvodu sme boli veľmi nebezpeční v ofenzíve. V zápase sme mali hernú prevahu a výborné držanie lopty. Pozitívom zápasu boli kombinačné akcie po viac početných prihrávkach a taktiež, že sa naši hráči dokázali presadiť v hre 1 na 1 ale musíme zlepšiť efektivitu zakončenia útoku. V defenzíve sme súpera nepustili do vyloženej šance. Negatívom zápasu bola zlomená noha domáceho hráča Nemca po nešťastnom zákroku s našim brankárom Trníkom. Želáme mu skoré uzdravenie a rýchly návrat na ihrisko.

FC Spartak Trnava U14 - MŠK Púchov U14 8:1 (5:1)
Góly: 13., 16., 20. a 37. Kotlár, 26. Petráš, 28. Tomovič, 44. Karhan, 48. Jasovský - 4. Kukuč (vlastný)
SPARTAK: Trník - Petráš, Húževka, Strečanský, Kukuč (36. Polák), Weisenpacher (46. Jasovský), Karhan (C), Rojka (55. Adamkovič), Kotlár, Laczko (51. Štrbka), Tomovič (36. Púchlo)
Roman Hudec (tréner Spartaka U14): "Hneď v úvode zápasu sme si dali vlastný gól po zlej vzájomnej komunikácií defenzívnych hráčov. Postupne sme začali preberať iniciatívu a najmä vďaka hetriku Kotlára sme sa dostali k rýchlemu obratu stretnutia. V zápase sme boli silnýí na lopte a herne dominovali. Hráči ukázali silu v hre jeden na jedného ako aj kvalitný herný výkon družstva. Pozitívom zápasu bola zlepšená efektivita zakončenia a udržanie vysokého tempa až do konca zápasu, čo nám robilo v predchádzajúcich zápasoch problémy."
Poradie: 2. miesto, 25 bodov, skóre 36:12

MŠK Púchov U13 - FC Spartak Trnava U13 0:15 (0:5)
Góly:
5x Repa, 3x Blaško, 2x Kočík, Horník, Mego, Baláž, Krajčík (Púchov - vlastný)
SPARTAK: Kondé, Mihočka - Malovec, Žitný, Nagy, Kucharík (C), Strmenská, Lukáč, Kukučka, Drozda, Mego, F. Baláž, Krchnár, Kočík, Kalivoda, Kramár, Šarmír, T. Baláž, Repa, Ferenčík, Horník, Blaško
Tomáš Bartoš (tréner Spartaka U13): "Zápas proti Púchovu bol z našej strany veľmi koncentrovaný. Snažili sme sa kombinovať a hrať cez krídelne priestory, čo nám aj vychádzalo. Som veľmi rád, že sme neinkasovali gól. Brankári a defenzíva fungovali veľmi dobre."

FC Vion Zlaté Moravce U13 - FC Spartak Trnava U13 0:8 (0:3)
Góly Trnavy: 4x Repa, Kukučka, Strmenská, Kucharík, T. Baláž
SPARTAK: Kondé, Amrich - Šutta, Malovec, Nagy, Kucharík (C), Strmenská, Lukáč, Áč, Kukučka, Drozda, F. Baláž, Kočík, Kalivoda, Kramár, T. Baláž, Repa, Ferenčík, Mego
Tomáš Bartoš (tréner Spartaka U13): "Dnes sme odohrali zápas na Vione a celý čas sme boli jednoznačne lepší. Súper len bránil vlastnú šesťnástku. Vôbec nechceli útočiť. Aspoň sme si vyskúšali, ako sa hra stále do plných a ôsmich brániacich hráčov 20 metrov od brány. Ale chalani si poradili. Boli trpezliví."
Poradie: 4. miesto, 18 bodov, skóre 144:43
Najbližší zápas: Nedeľa 6.11.2016 10:00 FC Spartak Trnava U13 - FK Slovan Levice U13 (Slávia)

MŠK Púchov U12 - FC Spartak Trnava U12 0:4 (0:2)
Góly: 2x Ščasný, Stano, Šebek
SPARTAK: Tanaysi, Bomba - Skukálek, Stano, Valovič, Sklenár, Mesíček, Horník (C), Blaško, Ilavský, Gašparík, Železník, Malec, Ščasný, Adamkovič, Gajdoš, Kubovič, Šebek, Kučerka, Nagy, Strmenská, Krchnár
Patrik Malý (tréner Spartaka U12): "Zápas mal veľmi slušnú úroveň v našom podaní. Od začiatku do konca sme boli koncentrovaní, plnili sme si úlohy, ktoré sme si zadali pred zápasom, boli sme dôrazní v osobných súbojoch. K tomu sme pridali i pekné útočné akcie zakončené s gólovým efektom. Veľmi dobre pracovali strední stredoví hráči, ktorí boli tým pravým motorom nášho mužstva. Nedostatky vidím stále s narábaním a využívaním priestoru, slabá aktivita krajných obrancov smerom do ofenzívy no i keď mierne zlepšenie a náznaky v zápase boli. Myslím si, že sme podali najlepší tímový výkon v doterajšej súťaži."

FC Vion Zlaté Moravce U12 - FC Spartak Trnava U12 3:10 (2:2)
Góly Trnavy:
7x Blaško, 2x Ilavský, Mesíček
SPARTAK: Tanaysi, Bomba - Skukálek, Stano, Valovič, Sklenár, Vajdík, Mesíček, Horník (C), Blaško, Ilavský, Gašparík, Železník, Ščasný, Gajdoš, Béreš, Krchnár, Kubovič, Šebek, Kučerka
Patrik Malý (tréner Spartaka U12): "V prvom polčase sme nenadviazali na predchádzajúci zápas. Nemôžeme sa vyhovárať na terén, nakoľko súper mal rovnaké podmienky ako my. Ale mali sme veľké problémy s rozohrávkou, medzihra bola veľmi pomalá, hrali sme veľa do šírky. Góly sme inkasovali po chybnej komunikácii v zadných radoch. V polčase druhom sme zlepšili pohyb najmä smerom dopredu, hráči si začali viac veriť v hre jeden na jedného. Pozitívom zlepšenej hry bolo i držanie lopty. Medzihra sa zrýchlila, z čoho pramenil vytvorený priestor pre kombinácie. Treba dodať, že množstvo našich gólov padlo po veľmi pekných a najmä veľmi jednoduchých akciách po narážačke. Mužstvo chválim za druhý polčas, avšak prvý nám opäť ukázal, že víťazstvo nepríde len tak samo."
Poradie: 9. miesto, 15 bodov, skóre 81:70

ŠK Vrakuňa ženy - FC Spartak Trnava ženy A 1:1 (0:1)
Góly:
56. Krchnavá - 19. Schwarzová
ŽK: 25. Paveleková (Spartak)
SPARTAK: Valentovičová - Žlnayová, Schwarzová, Jankechová, Sulíková, Minarovičová, Paveleková (C), Vargová, Gajdová, Kreutzová, Zošiaková
Marián Kováčik (tréner žien Spartaka A): "Do zápasu sme nastúpili s cieľom vyhrať aj napriek tomu, že pre zranenia sme nemohli počítať ani s jednou z brankárok. Do brány sa postavila hráčka Valentovičová, ktorá si tento post zastala a bola počas celého zápasu oporou. V prvom polčase sme sa ujali vedenia po jedenástke, ktorú bezpečne premenila Schwarzová. Do druhého polčasu sme nastúpili s tým, že sa pokúsime zvýšit náskok ale práve naopak bol to súper , ktorý bol aktívnejší a vypracoval si viac gólových príležitostí pri ktorých nás podržala naša brankárka ale podarilo sa im vyrovnať po štandardnej situácii, kde sme zle prikryli zakončujúcu protihráčku. Naše dve gólové šance zostali nevyužité a tak remíza je spravodlivá pre oba tímy."

FC Spartak Trnava ženy A - FC Spartak Trnava ženy B 3:0 (3:0)
Góly:
9. Gajdová, 11. a 18. Vargová
SPARTAK A: Kreutzová - Schwarzová, Kováčová, Jankechová, Sulíková, Hudcovičová, Paveleková (C), Vargová, Gajdová, Augustovičová (53. Eckerová), Valentovičová (30. Minarovičová)
SPARTAK B: Nádaská - Chlpatá, Švajdová, Hesková (46. Hanzelová), Švikruhová (C), Stegmannová, Šimončičová (46. Jurišová), Práznovská, Moravcová (53. Valentová), Junásková, Richnáková (46. Bednáriková)
Marián Kováčik (tréner žien Spartaka A): "Bolo to derby, pričom dievčatá sa navzájom dokonale poznajú a do zápasu sa vzájomne priateľsky vyhecovali. Nebol to súboj na ostrie noža a zápas sa odohral v priateľskom duchu. Ako domáce bolo A družstvo, ktoré nastúpilo do zápasu aktívnejšie a už v prvom polčase dosiahlo trojgólové vedenie zásluhou Gajdovej a dvakrát Vargovej. Následne sme si vyskúšali rôzne varianty hry ale aj samotné dievčatá si vyskúšali iné posty, nakoľko nás trápi veľká maródka a je potrebné zastúpiť absentujúce dievčatá. Príležitosť tak dostali aj viaceré hráčky, ktoré doteraz toho odohrali menej a ukázali oprávnenosť byť v kádri A družstva. Zápas sa mi ako trénerovi páčil, pričom B družstvo nemurovalo, snažilo sa hrať otvorenú partiu a je vidieť, že v tomto tíme vyrastá veľa šikovných hráčiek. Potešiteľné pre budúcnosť trnavského ženského futbalu je, že na ihrisku spoločne v oboch tímoch bol vekový priemer ani nie 18 rokov. Dievčatám z oboch tímov môžem len poďakovať za predvedenú hru a taktiež za milé prekvapenie, ktoré mi prichystali po zápase."
Poradie: 3. miesto, 20 bodov, skóre 40:3
Najbližší zápas: Sobota 5.11. 2016 11:00 OFK Dunajská Lužná - FC Spartak Trnava ženy A (Dunajská Lužná)

FC Spartak Trnava ženy B - TJ Sokol Bodíky ženy 0:0
SPARTAK:
Nádaská - Hanzelová (59. Richnáková), Chlpatá, Švajdová, Hesková, Švikruhová (C), Žgančíková (63. Junásková), Stegmannová, Šimončičová, Práznovská, Moravcová
Igor Švajda (tréner žien Spartaka B): "Súper do zápasu nastúpil iba s desiatimi hráčkami a obrannou taktikou. V prvom polčase sme hrali proti vetru, čo nám robilo problémy s dlhými loptami, ale dievčatá sa snažili viac držať loptu a kombinovať. V druhom polčase sa hra z našej strany s podporou vetra stupňovala ale vždy sme narazili na hradbu deviatich brániacich hráčok súpera, výsledkom čoho je bezgólová remíza."
Poradie: 10. miesto, 5 bodov, skóre 8:24
Najbližší zápas: Nedeľa 6.11.2016 14:00 FC Spartak Trnava B - FK Dúbravka (Slávia)

Spartak Myjava žiačky - FC Spartak Trnava žiačky 2:1 (1:0)
Góly: 8. Boorová, 68. Jánošková - 60. Bajerová
SPARTAK: Prokešová - Tanečková, Čambalová, Mrázová, Pivarčiová, Karabová (C), Bajerová, Hornáčková, Strmenská, Trajlínková, Krchnáková.
Striedala Kormúthová
Pavol Strmenský (tréner žiačok): "Proti o niečo starším, skúsenejším a fyzicky vyspelejším hráčkam súpera podali naše dievčatá bojovný a snaživý výkon, ktorý ale nestačil na dosiahnutie bodového zisku. V zápase sme ukázali viaceré vydarené kombinácie, ale i množstvo individuálnych technických nedostatkov, ktoré nám nedovolili sa častejšie presadiť pred súperovou bránou. Rozhodujúci gól dve minúty pred koncom bol pre naše dievčatá možno až krutým vyvrcholením celého zápasu, ale zároveň možno aj dôležitým motivačným faktorom do ďalšej práce."
Poradie: 5. miesto, 12 bodov, skóre 47:16
Najbližší zápas: Sobota 5.11.2016 9:30 FC Nitra žiačky - FC Spartak Trnava žiačky (Nitra)