Generálka v sobotu na ŠAM, naživo v Spartak TV + pokyny

Generálka v sobotu na ŠAM, naživo v Spartak TV + pokyny

Zverenci Nestora El Maestra majú pred sebou záverečný súboj letnej prípravy. V generálke pred novou sezónou Fortuna ligy nastúpia na Štadióne Antona Malatinského proti maďarskému Eto Győr. Súboj má výkop o 19.00 hod.

Pre fanúšikov bude sprístupnená západná tribúna cez vchod B. Jej brány, rovnako ako hosťujúci sektor od Kollárovej ulice (vstup C, pozn. red.) sa otvoria hodinu pred výkopom, teda o 18.00. Vstup je VOĽNÝ. Napriek voľnému vstupu budú prebiehať námatkové kontroly. Je preto dôležité, aby priaznivci andelov mali pri sebe preukaz totožnosti. Kontrolovať sa bude z bezpečnostných dôvodov, keďže sa do malého Ríma chystá aj skupinka fanúšikov maďarského celku.

Priestory Biznis a VIP budú zatvorené, to znamená, že cez vstup H neprejde nikto, ani novinári. Tí budú mať svoje miesto na západnej tribúne. Na pozápasové rozhovory sa presunú okolo ihriska priamo do mixzóny. Akreditácie nie sú potrebné.

Zápas odvysiela NAŽIVO nielen na svojom youtube kanáli, ale i na obrazovkách klubová televízia Spartak TV.

Spartakovci majú za sebou sedem prípravných stretnutí. Pripísali si v nich tri víťazstvá (Sigma Olomouc, Gyirmot, Zbrojovka Brno), dve remízy (Zlaté Moravce, FC Nitra) a dve prehry (Maccabi Tel Aviv, Baník Ostrava). To, či červeno-čírni ukončia letnú zaberačku víťazne, sa dozvieme v sobotu od 19.00 hod na Štadióne Antona Malatinského.

aktuálne na spartak.sk